Стальканат – відтепер тільки відкритий та прозорий роздрібний прайс!

Шановні партнери!

ПрАТ «ВО Стальканат-Силур» є найбільшим підприємством з виробництва метизної продукції в Україні.

Ми постійно працюємо не тільки над поліпшенням якості продукції, що випускається, але і над вдосконаленням сервісу.

У нас є три чудові новини:

– Ми стаємо більш відкритими. Скориставшись посиланням, Ви завжди зможете ознайомитися з актуальними роздрібними цінами на основні види канатної продукції.

– Ми запускаємо безкоштовну доставку. Оперативно доставимо замовлення в зручне для Вас відділення будь-якого з перевізників (Нова пошта, САТ, Делівері). Ми забезпечимо постійну наявність на складі достатнього запасу найбільш затребуваних позицій канатів.Таким чином, завдяки розвиненій мережі і високій швидкості роботи поштових операторів в Україні Ви зможете отримати канати протягом всього декількох днів.

– Відтепер, Ви завжди маєте можливість перевірити справжність сертифікату якості, а також завантажити його копію, скориставшись посиланням (QR коду) на бирці каната або на паперовій версії сертифікату якості. Сертифікати якості наканати, випущені після 15жовтня 2019 р., обов’язково будуть містити QR код з посиланням для швидкої і зручної перевірки автентичності, переглянути детальну інформацію про канаті, результати тестування каната, рекомендаціях по експлуатації та іншою корисною інформацією. Навіть якщо сертифікат на паперовому носії був загублений, вся інформація доступна за аналогічним QR коду на бирці, що супроводжує барабан з канатом.Сертифікати без QR коду – підробка,будьте уважні!

Наші менеджери завжди готові проконсультувати і підготувати пропозицію, яка буде повністю відповідати вашим потребам.

Контакти:

Тел.: 095-289-07-72 e-mail: shop@stalkanatsilur.com.ua

Тел.: 050-390-68-62 e-mail: rskod@stalkanatsilur.com.ua

Тел.: 050-416-03-76 e-mail: retail-manager@stalkanatsilur.com.ua